Teknoloji

Apple Watch Planları Yarışması

Teknoloji devi Apple, motivasyon sağlamak için; İnsanları harekete geçirmek için Apple Watch kondisyon kullanımını teşvik etmek için Apple Watch Etkinlik Yarışması. Yarıştan bahsetmeden önce Apple Watch Activity uygulamasının ne olduğundan bahsedeceğiz.

Apple Watch Etkinlik Uygulaması nedir?

Apple Watch’unuzdaki Activity uygulaması günlük hareketlerinizi takip eder. Uygulama; ne sıklıkla ayakta durduğunuzu, ne kadar hareket ettiğinizi ve antrenmanlarınızı kaç dakika yaptığınızı takip eder.

İşte yarış detayları:

Her zaman olduğu gibi, Apple bu yeni yarışmaları değerli tarihleri ​​kutlamak için tasarlıyor. Önümüzdeki haftalarda başlayacak olan bu üç yeni yarışla birlikte şirket, Kalp Ayını ve Kara Tarih Ayını kutluyor.

Bu yarışlar, Apple’ın bir fitness içeriği aboneliği sağladığı Apple Fitness+ uygulaması kullanılarak tamamlanacak. Şimdi bu üç yarışmanın neler olduğuna bakalım:

  • Kalp Ayı Mücadelesi: Bu yarış 14 Şubat’a kadar geçerlidir. Yani 14 Şubat’a kadar Apple Watch’ınızda hedefinize ulaşmanız gerekiyor.
  • Ay Yeni Yıl Çabası: Çin astrolojisinde 2023 Tavşan yılıdır ve özellikle bu yarış sadece Çin ve diğer Doğu Asya ülkelerinde geçerli olacaktır. Yarışma 22 Ocak’tan 5 Şubat ortasına kadar 20 dakikalık çalışma şeklinde olacak.
  • Unity Quest: Bu çalışma Kara Tarih Ayı için planlanmıştır. Yarışmaya katılan kullanıcılar, bu çaba ile Şubat ayında yedi gün üst üste kondisyon hedefine ulaşmalıdır.

Ayrıca arkadaşlarınızı bu yarışlara davet ederek onlara ve diğer kullanıcılara meydan okuyabilirsiniz. Apple, bu yarışmalarla insanların Apple Watch’un fitness uygulamasını kullanımını artırmayı ve insanları harekete geçirmeyi planlıyor.

dernekpazariajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu